een afspraak maken?

Wat u moet weten als u voor de eerste keer bij ons komt

Als u voor het eerst bij onze praktijk een afspraak hebt, is het belangrijk dat u een identiteitsbewijs en uw verzekeringspasje van de zorgverzekeraar meeneemt, evenals een handdoek en eventueel de verwijzing van uw huisarts of specialist.

Directe toegang fysiotherapie (DTF)

Wanneer u zonder verwijzing van de huisarts bij ons komt voeren wij een zogenaamde ‘screening’ uit. Dit betekent dat wij eerst vaststellen of u bij ons aan het juiste adres bent.

Wilt u meteen een afspraak maken?

Wanneer u meteen een afspraak wilt maken, of meer informatie wenst, kunt u de praktijk bellen: 020-6824166 of ons CONTACTFORMULIER invullen.  Daar kunt u uw persoonsgegevens en uw vraag of opmerking invullen. Ook kunt u aangeven met wie u eventueel een afspraak wilt maken. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op om een afspraak te maken. Wij hanteren geen wachtlijst.

Algemeen

Telefoon praktijk: 020 - 682 41 66
E-mail: info@groepspraktijkdevries.nl

Onze specialisten

Lucile Kerkmeer | fysiotherapie | adem & ontspanningstherapie
Telefoon: 06 - 425 646 71
E-mail: lucile@groepspraktijkdevries.nl

Andries Knoeff | fysiotherapie | manuele therapie | arbo diensten
Telefoon: 06 - 502 800 47
E-mail: andries@groepspraktijkdevries.nl

Bart Kok | fysiotherapie | manuele therapie | haptonomie | arbo diensten
Telefoon: 06 - 510 745 36
E-mail: bart@groepspraktijkdevries.nl

Jacco Stommel | fysiotherapie | manuele therapie

Telefoon: 06 - 53 58 52 94
E-mail: jacco@groepspraktijkdevries.nl

Jeanne Theijs | fysiotherapie | Manuele therapie
Telefoon: 06 - 512 11 601
E-mail: jeanne@groepspraktijkdevries.nl

Nanette de Vries-Derksen | fysiotherapie | manuele therapie
Telefoon: 06 - 425 70 117
E-mail: nanette@groepspraktijkdevries.nl
 






sitemap Groepspraktijk De Vries

kernwoorden

fysiotherapie
fysiotherapeut
manuele therapie
manueel therapeut
haptonomie
haptonoom
groepspraktijk
medische fitness
fitness
bewegen
beweegprogramma
arbo
rug
rugklachten
nek
nekklachten
schouder
schouderklachten
hoofdpijn
preventie
ademtherapie
agis
bos en lommer
amsterdam
west
beweegkuur
 
Deze website wordt onderhouden met cms pprzz® een product van ontwerpbureau TWEED in Vinkeveen